Використання російської нафти індійською нафтопереробною компанією Bharat Petroleum Corp скоротилося до 34% від загального споживання сирої нафти для перероблення в кварталі з липня по вересень через зупинку на технічне обслуговування установок на її нафтопереробних заводах (НПЗ) Bina і Kochi, повідомив 28 жовтня її фінансовий керівник.
Державна компанія, яка може переробляти близько 706 тис. барелів на день (б/д) на своїх трьох НПЗ в Індії, задовольнила близько 40% своїх потреб у нафті шляхом постачань з росії у червневому кварталі, повідомив Ветса Рамакрішна Гупта під час телефонної розмови з аналітиками.
BPCL в основному переробляє російську нафту на своєму НПЗ Bina потужністю 156 тис. б/д у центральній Індії й НПЗ Коchі потужністю 310 тис. б/д у південному штаті Керала.
Гупта сказав, що знижки на російську нафту, що продається BPCL на основі постачання, становили в середньому $3 за барель у вересневому кварталі, як і в квітні-червні.
Імпорт сирої нафти в Індію з росії зріс на 11,7%, до приблизно 1,9 млн б/д у вересні, що становить близько дві п'ятих загального імпорту сирої нафти в країні за місяць, показали дані про танкери, отримані з промислових джерел раніше в жовтні.
Гупта додав, що BPCL очікує щорічних капітальних витрат обсягом близько 180-200 млрд рупій ($2,14-2,38 млрд) протягом наступних двох фінансових років.
З його слів, у поточному фінансовому році до березня капітальні витрати BPCL будуть меншими за заплановані 164 млрд рупій через менші витрати на міський газовий бізнес.
У 2027-2028 роках капітальні витрати BPCL значно зростуть у міру будівництва нових проєктів, що призведе до збільшення запозичень.
«З цього моменту фінансування проєкту зросте, запозичення зростуть», — сказав Гупта під час дзвінка.
BPCL оголосила про плани збільшити свої нафтопереробні потужності до 900 тис. б/д й побудувати два нових нафтохімічних проєкти на НПЗ «Кочі» й «Біна».
BPCL, другий за величиною роздрібний продавець пального в країні, бачить, що попит на бензин в Індії зросте на 6% цього фінансового року до березня, а попит на дизельне пальне зросте на 1,5%.
Коментарии
Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии
Войти