В начало

«Нафтогаз» отримає кошти від ЄБРР на екстрені закупівлі газу

Кабінет міністрів надав дозвіл НАК «Нафтогаз України» на отримання коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на екстрені закупівлі газу. Відповідне розпорядження № 53-р ухвалили на засіданні 23 січня.

Грантова угода перевищить 3 млрд грн, повідомляє УНІАН.

«Надати згоду на вчинення акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» угоди на суму, що перевищує 3 млрд гривень, зокрема укладення з Європейським банком реконструкції та розвитку грантової угоди (фінансування екстрених закупівель газу «Нафтогазом») на умовах, які додаються до оригіналу», — йдеться в документі.

Нагадаємо, у січні 2023 року голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов за підсумками візиту на Всесвітній економічний форум у Давосі заявив, що Україна отримає допомогу у фінансуванні й резервуванні додаткових обсягів газу, необхідних для проходження опалювального сезону.

На початку січня 2023 року президент України Володимир Зеленський заявив, що Норвегія готова забезпечити Україну необхідним обсягом газу на цю зиму.

Також він сказав, що Україна для подолання дефіциту енергоресурсів через російський терор потребує електроенергії з Європи на 800 млн євро і додаткових 2 млрд куб. м газу.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти