В начало

Нафта Brent торгується за $85,63 за барель

Ціни на нафту трохи опускаються в п'ятницю після підвищення за підсумками попередньої сесії на даних про зниження запасів у США.

Комерційні запаси нафти в Штатах минулого тижня зменшилися на 2,55 млн барелів, повідомило в четвер Міністерство енергетики країни. Товарні запаси бензину знизилися на 2,28 млн барелів, дистилятів – на 1,73 млн барелів.

Вартість серпневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 8.20 за київським часом становить $85,63 за барель, що на $0,08 (0,09%) нижче, ніж на закриття попередніх торгів. У четвер ці контракти здорожчали на $0,64 (0,8%), до $85,71 за барель, максимуму з 30 квітня.

Ф'ючерси на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилися в ціні на цей час на $0,06 (0,07%), до $81,23 за барель. За підсумками попередньої сесії вартість цих контрактів збільшилася на $0,58 (0,7%) – до $81,29 за барель.

З початку цього тижня як Brent, так і WTI здорожчали приблизно на 4%.

Підтримку нафтового ринку, крім даних про зниження запасів у Штатах, надають сигнали зростання попиту на нафтопродукти у країні. Згідно з прогнозом Американської автомобільної асоціації, рекордна кількість американців цього року вирушить у подорож під час канікул з нагоди Дня незалежності США.

«Загалом дані про запаси кажуть, що нафтовий ринок стискається, – зазначає аналітик Commonwealth Bank of Australia Вівек Дхар, якого цитує Bloomberg. – Ключовим ризиком, який може призвести до зниження цін на нафту, у короткостроковій перспективі є можливість слабшого, ніж очікується, підвищення попиту нафту у Китаї».

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти