У початок

Vodafone запустив сервіс пошуку пального на АЗС

Оператор мобільного зв'язку — компанія «Vodafone Україна» — запустив безкоштовний сервіс пошуку пального «Де пальне». Про це йдеться в повідомлені прес-служби мобільного оператора.

Зазначається, що для того, щоб скористатися сервісом, потрібно надіслати SMS на короткий номер 225. Залежно від виду пального, яке потрібно знайти, у тексті потрібно вказати цифру: 1 – автогаз, 2 – бензин, 3 – дизельне пальне.

«Сервіс знайде найближчу заправку з потрібним видом пального і повідомить про наявність. Користувачеві сервісу надійде SMS «Вибраний Вами вид пального знайдено» і вказано адресу АЗС», — зазначили в Vodafone.

Користувачам не потрібно писати свою адресу, місцезнаходження визначається автоматично після згоди на отримання такої інформації при реєстрації в сервісі.

Якщо інформування більше не потрібне, його можна відключити, відправивши SMS зі словом «СТОП» на той же номер. Інакше сервіс продовжуватиме інформувати про наявність палива, але не більше трьох разів на добу.

За раз можна замовити лише один вид пального, якщо SMS було кілька, сервіс надішле інформацію у відповідь на останній запит.

Як зазначили у «Vodafone Україна», послуга використовує дані зовнішнього API від web-розробника з Кропивницького Романа Багатого, котрий створив telegram-бот PetrolAlertUA, який інформує про наявність пального на АЗС.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти