У початок

Видобуток нафти в США цього року досягне рекорду — EIA

Згідно з новим урядовим прогнозом, видобуток нафти в США цього року зростатиме швидше, ніж очікувалося раніше, забезпечуючи додаткові постачання сирої нафти на ринок, який скоротився через скорочення видобутку в Саудівській Аравії. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на дані звіту Управління енергетичної інформації США (EIA).

Відповідно до щомісячного звіту EIA, опублікованого 8 серпня, більша, ніж очікувалося, продуктивність свердловин і зростання цін на нафту допоможуть збільшити видобуток у США до рекордних 12,8 млн барелів на день (б/д) 2023 року порівняно з попереднім прогнозом на рівні 12,6 млн і середнім видобутком на рівні 11,9 млн б/д 2022 року.

Додаткове виробництво в США допоможе забезпечити ринок, який став жорсткішим після того, як Організація країн-експортерів нафти та її союзники скоротили виробництво, щоб підтримати ціни. Лідер картелю Саудівська Аравія нещодавно продовжила скорочення видобутку на 1 млн б/д ще на місяць, в результаті чого видобуток став найнижчим за останні роки.

Прогнозується, що наступного року виробництво як у США, так і в усьому світі зросте. Світовий видобуток зросте до 103 млн б/д 2024 року, що на 1,7 млн б/д більше, ніж цього року, повідомляє EIA. Очікується, що понад 70% цього зростання припаде на країни, що не входять в ОПЕК, на чолі з США, Бразилією, Канадою, Гайаною й Норвегією. Видобуток у США наступного року зросте до 13,1 млн б/д, повідомляє агентство.

Водночас споживання нафтопродуктів у США цього року буде нижчим, ніж очікувалося раніше, повідомляє EIA. Країна використовуватиме на 4% менше авіаційного палива в третьому кварталі, ніж у попередньому прогнозі, оскільки бум авіаперевезень у США починає спадати. Прогнози агентства щодо споживання бензину й ДП також були скориговані у бік зниження як для третього кварталу, так і за весь рік.

Проте прогноз EIA щодо загального попиту на нафту в США цього року було підвищено через зростання використання газового конденсату.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти