У початок

В Україні повністю зупинено нафтопереробку – Вітренко

Уся нафтопереробна галузь України не працює через цілеспрямовані російські ракетні обстріли. Про це заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко на прес-конференції у Києві.

«На жаль, ці удари почалися практично з перших днів війни… Вся нафтопереробка в Україні зараз через масовані неодноразові атаки агресора не працює, і тому дуже складно забезпечувати логістику нафтопродуктів на український ринок, через що виникає їх дефіцит», – сказав він.

З його слів, група «Нафтогаз» відповідає лише за один елемент цієї логістики – трубопровідне транспортування дизелю. «У нас є новопризначений керівник (Володимир Цепенда – ред.) компанії «Укртранснафта», яка є оператором продуктопроводу, яким транспортується дизель, і він узяв на себе відповідальність – це є умовою його контракту – за місяць забезпечити 100 тисяч тонн дизелю через реверс із країн ЄС», – додав Вітренко.

Керівник НАК також назвав умови, за яких «Нафтогаз» долучиться до розв’язання проблем із паливом в Україні.

«Коли ми отримаємо повністю управління та мережу АЗС, коли буде розв’язано проблему з логістикою і ми зможемо отримувати ресурс для створення національного резерву нафтопродуктів, після цього «Нафтогаз» зможе долучитися до розв’язання проблем на ринку пального й забезпечувати стабільність, прозорість, справедливість цін на цьому ринку», – зазначив Юрій Вітренко.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти