У початок

В Україну прямують два танкери з 56 тис. т ДП

Також є російською мовою

До кінця поточного тижня в Україну прибуде два танкери з 56 тис. т дизельного палива, повідомили enkorr учасники ринку.

Зокрема, з Індонезії у порт «Південний» прямує судно MELATI SATU з 26 тис. т ресурсу. За даними MarineTraffic, його прибуття очікується 13 червня. Оператором і імпортером постачання виступають компанії з групи Wexler.

Крім того, за словами співрозмовників видання, до кінця сьогоднішнього дня, 11 червня, у порт «Миколаїв» прибуде танкер UTVIKEN з 30 тис. т дизпального. Порт відправлення – «Салоніки» (Греція), імпортер – міжнародний трейдер Coral Energy.

Як повідомляв enkorr, за підсумками травня в українських портах було оформлено близько 130 тис. т дизельного пального (+86% до травня минулого року), з яких 34,7 тис. т припало на Туреччину, 34,7 тис. т – на Грецію , 23,4 тис. т – на Туркменістан.

Також було відзначено морські постачання з Ізраїлю (3,6 тис. т) і Малайзії (4,8 тис. т). Найбільшим імпортером морського ресурсу виступили структури Wexler Group з обсягом 21,3 тис. т.

Нагадаємо, з 1 червня на плановий ремонт зупинився Мозирський НПЗ, через що обсяг відвантажень дизельного пального українським контрагентам було скорочено на 35% – з 240 до 150 тис. т.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти