У початок

«Укрнафта» шукає бензовози для перевезення пального

АТ «Укрнафта» оголосило комерційну закупівлю послуг з автомобільних перевезень світлих нафтопродуктів для забезпечення власної мережі автозаправних комплексів, йдеться у повідомленні на сайті підприємства.

У компанії зазначають, що потреба у залученні нових перевізників пов’язана з розширенням мережі АЗК і зростанням обсягів реалізації пального. До участі запрошують компанії з підтвердженим досвідом транспортування нафтопродуктів.

Закупівля проходитиме у два етапи на електронному майданчику zakupivli.pro. Комерційні пропозиції, подані поза платформою, розглядатися не будуть.

Прийом заявок триватиме до 27 січня 2026 року включно.

Додаткову інформацію щодо умов участі й процедури відбору учасники можуть отримати через майданчик або безпосередньо у компанії.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти