У початок

«Укр-Петроль» сплатила 340 тис. грн штрафу за неякісне пальне — ДЕІ

ТОВ «Паливно-торгова фірма «Укр-Петроль» сплатило 340 тисяч гривень штрафу за порушення вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.

Зазначаєьться, що у березні 2021 року було проведено планову перевірку характеристик автомобільного бензину і дизельного пального на АЗС № 7 «Укр-Петроль» у місті Одесі.

Перевіркою встановлено порушення норм технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів дизельного, суднових та котельних палив від 01.08.2013 року № 927.

«Суб'єктом господарювання не виконано у встановлений термін вимоги посадових осіб інспекції, а саме не надано в строк  інформацію про стан виконання рішень про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів, тому було винесено постанови про притягнення до адміністративної відповідальності на загальну суму 340 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

З огляду на те, що у визначений строк штраф не було перераховано до бюджету, інспекція звернулась до суду із позовом про накладання санкцій у судовому порядку.

Рішенням Волинського окружного адміністративного суду позов інспекції задоволено й на цю мить суму штрафу стягнуто у повному обсязі.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти