У початок

У ДПСУ розповіли про проблемні напрямки на кордоні

Станом на ранок 12 грудня триває блокування руху вантажівок у трьох пунктах пропуску на кордоні з Польщею і в одному – на в’їзд до Словаччини, загалом у чергах на кордоні – понад 5 тисяч вантажівок.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко у коментарі «Українській правді».

«На кордоні з Польщею триває блокування трьох напрямків: «Рава Руська-Гребенне», «Краківець-Корчова» і «Шегині-Медика». На цих напрямках у черзі в бік України – 2 600 вантажівок. Найбільше – навпроти пункту пропуску «Шегині». Залишається приблизно та кількість вантажівок, які й до цього перетинали ці ПП, інтенсивності не фіксуємо.

Щодо пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ», де вчора після 14 години було розблоковано рух. Станом на ранок, за інформацією від польських прикордонників, у черзі перебуває приблизно 700 вантажівок. Станом на вчора на ранок це була 1 000. Тобто є збільшення кількості вантажівок, які перетнули кордон за минулу добу. Загалом кордон на цьому напрямку перетнуло 420 вантажівок, 300 з яких – у  бік України.

Показників, які були до 6 листопада, ще немає, але ми сподіваємося їх досягти найближчим часом».

Стосовно фури, яка напередодні ввечері заблокувала рух вантажівок у бік України з польського боку, Демченко зазначив, що українські охоронці кордону не мають інформації щодо того, чи залишається ця перешкода, але підтверджують, що рух вантажівок на цьому напрямку здійснюється в обидва боки.

Щодо пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» на кордоні зі Словаччиною – блокування руху триває. 

Офіцер нагадав, що учасники цієї блокади обмежують рух вантажівок, які їдуть з України, але не обмежують руху транспортних засобів в Україну.

У бік України, за інформацією від словацьких прикордонників, у черзі перебуває майже 600 вантажівок.

Загалом у «єЧерзі» зареєстровано більше 1 200 вантажівок на виїзд, які хотіли б перетнути кордон зі Словаччиною.

Інтенсивність руху в пункті пропуску «Чоп-Захонь» з Угорщиною залишається. Станом на ранок 500 вантажівок у черзі очікують на перетин кордону, зазначив речник ДПСУ.

Також, за словами Демченка, зазначається збільшення вантажопотоку і на кордоні з Румунією, де раніше черг не спостерігалося. Так, у пункті пропуску «Порубне-Сірет» станом на ранок в’їзду в Україну очікують 800 вантажівок.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти