У початок

Трейдери чекають на зниження комерційних запасів нафти в США на звітному тижні

Комерційні запаси нафти у сховищах США на звітному тижні, ймовірно, трохи знизилися порівняно з показником попереднього тижня. Такий прогноз аналітиків і трейдерів, опитаних Wall Street Journal.

Як у середньому вважають 11 аналітиків і трейдерів, запаси нафти у сховищах США на тижні 10-16 червня скоротилися на 100 тис. барелів. П'ять аналітиків прогнозують скорочення запасів, а шестеро - їх збільшення. Оцінки варіюються від -4,2 млн барелів до +2,5 млн барелів.

Публікація щотижневого звіту Управління енергетичної інформації (EIA) Міненерго США очікується у четвер, о 15.00 за Грінвічем.

Запаси бензину, як у середньому очікують опитані аналітики, скоротилися на 500 тис. барелів порівняно з попереднім тижнем. Оцінки варіюються від -2,6 млн барелів до +1,4 млн барелів.

Запаси дистилятів, включаючи пічне й дизельне паливо, як у середньому припускають аналітики, на звітному тижні збільшилися на 600 тис. барелів. Оцінки варіюються від -3 млн барелів до +2,6 млн барелів.

Завантаженість нафтопереробних потужностей у США на звітному тижні, як, напевно, повідомить EIA, знизилася на 0,1 процентного пункту, до 93,6%. Прогнози варіюються від -0,8 п.п. до +1 п.п.. Два аналітики не надали прогнозу за цим показником.

Американський інститут нафти (API) в середу повідомив про скорочення запасів нафти в США на звітному тижні на 1,2 млн барелів, а також зниження запасів бензину і дизельного палива на 2,9 млн і 301 тис. барелів відповідно, відповідно до джерел.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти