У початок

Сьогодні стартує конференція Fuel for Ukraine

28 червня у Варшаві відбудеться міжнародна конференція з питань постачання в Україну пального з Євросоюзу Fuel for Ukraine. Її організовано Консалтинговою групою «А-95» за підтримки Мінекономіки, Міненергетики й Мінінфраструктури.

«Інтерес до заходу перевищив усі наші сподівання. В одному залі зберуться постачальники майже 90% обсягу нафтопродуктів в Україну, а також десятки європейських компаній. Очікуємо, що таке спілкування буде кроком до побудови диверсифікованого потужного механізму забезпечення України пальним», — каже очільник «А-95» Сергій Куюн.

Згідно з інформацією організаторів, на конференції представлені делегації компаній WOG, OKKO, «Укртатнафта», «Альянс Енерго Трейд», KLO, «АМІК Україна», ЗНГК, «Нафтогазойлтрейдінг», «Надєжда», «Автотранс» і багатьох інших.

Від європейських виробничих і трейдингових компаній на заході будуть присутні представники PKN ORLEN, Unimot, PERN, Vitol, ExxonMobil, Gaspol, Shell, Slovnaft, Socar Overseas та інших.

У сесійній програмі участь візьмуть міністр економіки України Юлія Свириденко, заступник міністра економіки Олександр Грибан, заступник міністра енергетики Микола Колісник і Ульріх Бентербуш з Федерального міністерства економіки і захисту клімату Німеччини.

В експертну частину виступів входять провідні фахівці енергетичного ринку Європи й світу: Міжнародна енергетична агенція, Wood Mackenzie, OPIS by Dow Jones, Argus Media.

Позицію європейського і українського бізнесу представлять SHV S&RM, Unimot, WOG, ОККО, GT Group.

Офіційні партнери форуму – компанії WOG, OKKO, Unimot, GT Group, Gaspol і СК «Гештальт Груп».

Enkorr вестиме текстову версію трансляції конференції.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти