У початок

Shell запустила оновлене пальне Shell V-Power

Компанія Shell в Україні запустила оновлене пальне Shell V-Power (бензин А 95 і дизельне пальне). Про це йдеться у повідомленні прес-служби оператора.

«Новий покращений Shell V-Power відтепер допомагає очистити до 100% найважливіші частини двигуна для повного відновлення його продуктивності. Дослідження також показали, що постійне використання Shell V-Power допомагає запобігти подальшому накопиченню різноманітних відкладень на критично важливих частинах двигуна», — йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що за допомогою оновленого Shell V-Power клієнти можуть поліпшити видалення відкладень із ключових компонентів паливної системи. Відкладення, що знижують продуктивність, можуть виникати в усіх типах двигунів і врешті впливати на продуктивність транспортного засобу.

«Особливо це стосується сучасних технологій двигунів, де більш високі тиски й робочі температури можуть призвести до утворення відкладень у критичних частинах двигуна, як-от паливні форсунки. Видалення цих відкладень може допомогти відновити до 100% продуктивності двигуна», — зазначили у компанії.

Як зазначив глобальний виконавчий віцепрезидент Shell Mobility Іштван Капітані (István Kapitány), пальне Shell V-Power уперше представили понад 20 років тому, і зараз воно одне з найбільш продаваних і продуктивних видів пального на ринку: йому надають перевагу 20% клієнтів компанії у всьому світі.

«Хоча зарядка електромобілів та альтернативні види пального нині теж стрімко зростаюча частина нашого бізнесу, однак бензинові й дизельні транспортні засоби їздитимуть ще тривалий час. Із нашим новим пальним Shell V-Power як старіші, так і нові автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння можуть працювати краще, ніж із будь-яким пальним, яке ми розробляли досі», — сказав він.

У компанії також зазначили, що розширені випробування показали, що систематичне використання пального Shell V-Power може допомогти відновити продуктивність двигуна й покращити економне споживання пального.

Довідка enkorr

Shell Mobility увійшла на український ринок 2007 року в входить до кластеру Центральної й Східної Європи Shell Mobility. Нині в компанії працює близько 1 600 осіб. Мережа АЗС Shell нараховує 131 станцію у 20 областях України.

На понад 14% мережі Shell установлено електрозарядні модулі.

Для додаткової інформації можна ознайомитися з розширеними дисклеймерами за посиланням: Shell представляє новий та покращений Shell V-Power в Україні (ua.shell).

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти