У початок

Росіяни атакували дроном АЗС у Запоріжжі

росіяни атакували безпілотником автозаправну станцію в Запоріжжі.  Про це повідомив у Telegram голова ОВА Іван Федоров. 

У результаті атаки загорілися два автомобілі.

Зі слів очільника ОВА, обійшлося без постраждалих.

Нагадаємо, раніше внаслідок російського удару по АЗС у Запоріжжі було поранено двох людей. 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти