росіяни атакували безпілотником автозаправну станцію в Запоріжжі. Про це повідомив у Telegram голова ОВА Іван Федоров.
У результаті атаки загорілися два автомобілі.
Зі слів очільника ОВА, обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, раніше внаслідок російського удару по АЗС у Запоріжжі було поранено двох людей.
Коментарі
Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі
Увійти