У початок

Після втручання екологів АЗС на Одещині усунула порушення

В Арцизі Одеської області автозаправна станція усунула порушення після планової перевірки, проведеної фахівцями Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, про що ДЕІ округу повідомляє у Facebook.

Як зазначається у повідомленні, під час інспекції було виявлено невідповідність вимогам технічного регламенту щодо автомобільних бензинів, дизельного, суднових і котельних палив, затвердженого постановою Кабінету міністрів України № 927 від 1 серпня 2013 року. За результатами перевірки спеціалісти відділу ринкового нагляду винесли рішення про застосування обмежувальних заходів до ТОВ «Октан».

Підприємство у встановлений строк виконало всі вимоги інспекції, усунуло виявлені порушення й забезпечило виконання прийнятих рішень. Таким чином, діяльність АЗС приведено у відповідність до чинних норм, що дозволяє гарантувати безпечне і якісне обслуговування клієнтів.

Нагадаємо, в Одесі виявлено порушення стандартів пального на АЗС NRG — підприємство усунуло недоліки після перевірки.

Як писав enkorr раніше, ДЕІ зафіксувала понад 70 порушень на АЗС Полтавщини й Черкащини.

Видання також повідомляло, що ДЕІ виявила десятки порушень у торгівлі пальним на Поліссі.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти