У початок

Поляки заявили про намір продовжити блокаду кордону до квітня

Польські фермери, які блокують рух поблизу пунктів пропуску з Україною, заявили про плани продовжити протест ще на місяць — до квітня.

Про це заявив лідер організації аграріїв «Підкарпатське ошукане село», яка блокує пункт пропуску «Медика–Шегині», Роман Кондрув у коментарі RMF24.

«Ми загострюємо акцію протесту. Сьогодні я збираюся подати (документи – ред.) на продовження протесту на наступний місяць (протесту — ред.), він триватиме до квітня. Ми будемо це робити на ротаційній основі: фермери частково працюватимуть у полі, а частково будуть стояти на кордоні», — сказав Кондрув.

Організатор акції наголосив, що чинний уряд не виконав своїх зобов’язань перед фермерами.

Також він додав, що якщо протест аграріїв не принесе результату, а українська сторона блокуватиме кордон зі свого боку, то фермери можуть почати не пропускати пасажирські автобуси з України.

«Якщо ми вирішимо не впускати також автобуси, то буде дуже погано. Але, можливо, тоді наша влада нарешті шукатиме змістовні рішення», — заявив Кондрув.

Нагадуємо, вранці 20 лютого польські фермери посилили протести поблизу ПП «Медика–Шегині». Протестувальники перекрили залізницю й розсипали збіжжя з вантажного вагону на колії.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти