У початок

Orlen придбав в Угорщині мережу АЗС, що належала «лукойлу»

Orlen Group придбала в Угорщині 79 АЗС, які зараз працюють під брендом «лукойл», і починає їх ребрендинг. До середини 2024 року компанія придбає ще 103 станції в Словаччині й Угорщині. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

У ньому зазначається, що вихід на ринок Угорщини й придбання нових станцій у Словаччині є результатом злиття PKN Orlen і Grupa Lotos. У компанії додали, що згідно зі стратегією, до 2030 року концерн матиме 3,5 тис. станцій під брендом Orlen принаймні на шести ринках Центральної і Східної Європи, а частка зарубіжних станцій у всій торговій мережі збільшиться з 37% до 45%. 

У результаті реалізації заходів реструктурізації, пов’язаних із придбанням Grupa Lotos, на початку грудня цього року Orlen став власником 79 АЗС в Угорщині, де протягом кількох днів логотип «лукойлу» буде замінено на бренд Orlen. Згідно з угодою з групою MOL, компанія з Плоцька з часом отримає 143 станції в Угорщині й 39 станцій у Словаччині. Придбання і ребрендинг решти 64 станцій в Угорщині будуть здійснюватися послідовно до середини 2024 року.

Після завершення угоди концерн матиме понад 230 АЗС в Угорщині й Словаччині і, як зазначають у компанії, стане одним із чотирьох найбільших гравців на обох ринках.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти