У початок

«Око за око–2»: ОККО передала для ТрО 53 міномети

Сили Територіальної оборони отримали перші 53 міномети в межах ініціативи «Око за око–2». Про це йдеться у прес-релізі компанії.

«Мережа АЗК ОККО і Фонд «Повернись живим» продовжують забезпечувати захисників України зброєю, необхідною на передовій. У рамках спільної ініціативи «Око за око–2. Озброїмо ТрО до зубів» уже передали воїнам 53 міномети калібру 82-мм. Ця зброя здатна вражати противника на відстані до 4 км і ефективна як при оборонних, так і при наступальних діях», – зазначається у релізі.

Нові міномети зокрема вже отримали 104-а, 117-а, 100-а, 127-а і 108-а бригади Територіальної оборони.

Як повідомляв enkorr раніше, ініціатива «Око за око – 2. Озброїмо ТрО до зубів» стартувала у квітні 2023 року. Її мета — закумулювати сумарно 400 млн грн на придбання 200 кулеметів калібру 12,7-мм, 300 мінометів калібру 82-мм і 100 автоматичних гранатометів калібру 40-мм для усіх підрозділів ТрО. А таких зараз 31 бригада. 

Нагадаємо, у серпні ОККО і «Повернись живим» уже закрили нагальну потребу сил ТрО в кулеметах, передавши їм усі 200 обіцяних одиниць зброї.

Як повідомляють у компанії, зараз очікуються від виробників нові партії мінометів і гранатометів, які в міру надходження розподілятимуться між підрозділами ТрО. При цьому збір коштів у рамках проєкту все ще триває. Станом на 9 жовтня зібрано 85% від необхідної суми — понад 343 млн грн.  

Долучитися до цієї ініціативи, кажуть в ОККО, може кожен автомобіліст: для цього варто лише заправитися будь-яким пальним марки Pulls на АЗК мережі. З кожного проданого літра 1 грн компанія перераховує на зброю для ТрО.

Крім того, можна переказати донати на спецрахунок ініціативи: «Око за око–2. Озброїмо ТрО до зубів» або «банку».

Довідка enkorr  

Мережа АЗК ОККО (концерн «Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У структурі компанії також мережа закладів харчування в дорозі, стаціонарні й мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів тощо.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти