В начало

Податки на автогаз – у фокусі LPG Ukraine online

Також є російською мовою

Оподаткування моторних палив і місце скрапленого газу в цій конфігурації стане однією з основних тем першої онлайн-конференції LPG Ukraine, яка відбудеться 16 грудня. Про це повідомив модератор заходу Артем Куюн.

«Питання акцизів на нафтопродукти стало одним із найбільш обговорюваних цієї осені і встигло обрости масою домислів і маніпуляцій, аж до неминучої смерті ринку скрапленого газу, – каже Артем Куюн. – Настав час зробити професійне обговорення цієї цікавої і важливої ​​теми, ми плануємо запросити всіх зацікавлених сторін, аби змоделювати можливі траєкторії розвитку ринку за різними сценаріями».

Планується, що в «акцизній» сесії виступлять представники НАК «Нафтогаз України», Верховної Ради, Міненерго. Також організатори очікують на участь керівництва Української асоціації скрапленого газу.

На цей час організатори мають підтвердження про участь у заході глави Menecon Consulting Тревора Моргана, автора предметної доповіді про розвиток автогазу в світі, яка вийшла минулого листопада за підтримки Світової асоціації скрапленого газу (WLPGA).

У своїй доповіді пан Морган наведе приклади зокрема нефіскального стимулювання й обмеження автогазу в різних країнах, висвітлить різні історії успіху і провалу СВГ.

Нагадаємо, конференції Petroleum Ukraine, LPG Ukraine і семінар «Бітум: постачання і технології» відбудуться у веб-форматі 15-17 грудня 2020 р.. У програмі – підведення підсумків 2020 року, презентації ключових гравців ринку, обговорення в прямому ефірі без обмежень.

Реєстрація доступна на сайті організаторів – «Консалтингової групи «А-95».

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти