У початок

«Нафтогаз» має намір збільшити інвестиції у розвідку й видобуток орієнтовно на 15% — Вітренко

НАК «Нафтогаз України» має намір 2023 року збільшити капіталовкладення у розвідку й видобуток газу орієнтовно на 15% порівняно з поточним роком, повідомив голова правління компанії Юрій Вітренко.

«На 15% орієнтовно розраховуємо збільшити капіталовкладення у розвідку й видобуток газу, зокрема у 3D-сейсміку», — сказав він у коментарі «Енергореформі» під час відвідин Львівської області, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Вітренко уточнив, що такі є внутрішні розрахунки компанії.

«Фінансовий план на 2023 рік ще не затверджено урядом, але внутрішні погодження поки що передбачають такі показники», — пояснив голова НАК.

При цьому Вітренко наголосив, що компанія використовує всі можливості для нарощування видобутку газу.

З його слів, рівень видобутку українського газу під кінець року становитиме близько 18 млрд куб. м замість «традиційних 20 млрд куб м».

Водночас голова підрозділу «Нафтогазу» газопромислового управління «Львівгазвидобування» Олександр Сендега повідомив, що він виходить на кінець року зі зростанням видобутку порівняно з 2021 роком орієнтовно на 2% — з 770 млн куб. м до 790 млн куб. м, у вересні зростання видобутку становило понад 4%.

Як повідомлялося з посиланням на Вітренка, рівень приватного видобутку 2022 року через війну впав на 11%, державний — на 2%.

 

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти