У початок

Нафта дешевшає після різкого зростання за підсумками минулого тижня

Ціни на нафту еталонних марок знижуються вранці у понеділок після рекордного за три місяці підйому за підсумками минулого тижня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ціна вересневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:18 за київським часом становить $78,02 за барель, що на 45 центів (0,57%) нижче за показник на момент закриття попередньої сесії. У п'ятницю ці контракти подорожчали на $1,95 (2,6%) – до $78,47 за барель, оновивши максимум із 1 травня.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) до вказаного часу знизилися на 47 центів (0,64%) і становили $73,39 за барель. За підсумками попередньої сесії вони зросли на $2,06 (2,9%) – до $73,86 за барель.

Протягом минулого тижня Brent піднялася в ціні на 4,1%, WTI — на 4,6%.

Позитивними чинниками для нафтового ринку стали дані про третє поспіль тижневе скорочення запасів у США і новина про продовження добровільного зниження видобутку Саудівською Аравією.

Як повідомлялося, комерційні резерви нафти в США минулого тижня зменшилися на 1,5 млн барелів. Експерти, опитані S&P Global Commodity Insights, в середньому прогнозували скорочення на 3,6 млн барелів.

Саудівська Аравія повідомила про продовження добровільного зниження видобутку нафти — 1 млн барелів на добу на серпень. Отже, у серпні виробництво в країні залишиться на рівні близько 9 млн б/д.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти