У початок

Нафта Brent здешевшала до $73,1 за барель

Ціни на нафту знижуються вранці у вівторок після зростання за підсумками минулої сесії, на сировинні ринки тиснуть побоювання глобальної рецесії на тлі підвищених ризиків у фінансовому секторі.

Вартість травневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:07за київським часом становить $73,08 за барель, що на $0,71 (0,96%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів напередодні ці контракти зросли в ціні на $0,92, до $73,79 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить на цей час $66,9 за барель, що на $0,74 (1,09%) нижче за підсумкове значення попередньої сесії. У понеділок контракт здорожчав на $0,9, до $67,64 за барель.

«На нафту тисне загальна слабкість економіки, оскільки прогнози для світового ВВП погіршуються через тривоги щодо фінансового сектора, – сказав Боббі Фрейзер із Schneider Electric. – Попит сильно залежить від економічного зростання».

Також ринок чекає на підсумки березневого засідання Федеральної резервної системи (ФРС), яке завершиться в середу ввечері. Консенсус-прогнози передбачають підвищення ключової процентної ставки на 25 базисних пунктів, при цьому багато економістів також очікують, що ставку буде збережено на колишньому рівні.

«Волатильність, швидше за все, збережеться цього тижня, у фокусі залишаться проблеми фінансового ринку. Крім того, на нас чекає засідання ФРС, яке підвищує невизначеність», – написали аналітики банку ING.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти