У початок

Нафта Brent торгується біля $89 за барель

Ціни на нафту стандартних марок уранці у вівторок рухаються різноспрямовано близько багатомісячних максимумів.

Ціна листопадових ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:06 за київським часом становить $88,96 за барель, що на 4 центи (0,04%) нижче за показник на закриття попередньої сесії. У понеділок ці контракти здешевшали на $0,45 (0,5%) – до $89 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час підвищилися на 41 цент (0,48%) і становили $85,96 за барель. У понеділок основні торги не проводилися через вихідний день у США (День праці).

Підтримку цінам надають очікування продовження заходів зі скорочення видобутку країнами ОПЕК+.

Віце-прем'єр рф алєксандр новак раніше заявив, що росія й інші учасники нафтової угоди досягли чергових домовленостей зі скорочення постачань на світові ринки. Основні параметри угоди стануть відомими цього тижня.

Крім того, очікується продовження Саудівською Аравією добровільного зниження видобутку на 1 млн барелів на добу на жовтень.

При цьому трейдери розцінюють ознаки можливого охолодження американської економіки як привід для завершення циклу зростання процентних ставок Федеральною резервною системою, що також зміцнює ринковий оптимізм.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти