У початок

На Київщині з’явилась ще одна АЗС BVS

Ще одна АЗС BVS запрацювала у Київській області. Про це компанія повідомляє на своєму сайті.  

Автозаправна станція BVS «відчинила двері в Обухівському районі» Київської області, йдеться у повідомленні. Це вже третя АЗС мережі, яку вона відкрила цього року в столичній області й друга – саме у місті Українці.

Її розташовано в Українці на вул. Промисловій, 8.

Як зазначають у компанії, на  АЗС можна заправитися такими видами пального: ДП, ДП PRO, А95, А95 PRO та автогазом.

Серед постачальників пального – Holborn Europa Raffinerie (Гамбург, Німеччина), Orlen Lietuva (Литва) та інші.

BVS також пропонує своїм клієнтам ознайомитися з меню АЗС: фірмові бургери з в’яленими томатами й беконом, шаурма, хотдоги, свіжа випічка й кава.

Торговельна зала облаштована всім необхідним для комфортної зупинки й відпочинку.

З нагоди відкриття BVS проводить безпрограшну лотерею, де при заправці від 30 л будь-яким видом пального кожен має змогу витягнути свій лотерейний білет і отримати подарунки.

Лотерея вже триває – і до закінчення акційного товару. Окрім того, нагадують у BVS, у них діє програма лояльності «Знижак», яка дає змогу клієнтам заправлятись вигідніше з мобільним додатком BVS+.

Як писав enkorr раніше, у березні цього року полтавська мережа АЗС BVS відкрила дві нові автозаправні станції в Обухівському районі Київської області.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти