У початок

Минулого тижня прибутки росії від експорту викопного палива зменшилися — CREA

За підсумками минулого тижня прибутки рф від експорту викопного палива зменшилися. Про це свідчать дані щотижневого звіту Центру досліджень енергетики та чистого повітря (CREA).

За попередніми оцінками, 23-29 жовтня росія здійснила експорт викопного палива на 5,72 млрд євро, це на 5% більше порівняно з тижнем раніше. Надходження з експорту нафти збільшилися з 2,73 млрд євро до 2,75 млрд євро. При цьому експорт нафтопродуктів і хімікатів зменшився з 1,87 млрд євро до 1,71 млрд євро, вугілля — з 0,55 млрд євро до 0,4 млрд євро, газу — з 0,88 млрд євро до 0,86 млрд євро.

На танкери, що належать європейським країнам чи країнам G7 або застраховані в них, було завантажено викопне паливо на суму 2,30 млрд євро, що сприяє фінансуванню повномасштабного вторгнення росії в Україну.

У п’ятірку найбільших імпортерів увійшли Китай, Індія, Туреччина, ЄС та ОАЕ. Туреччина залишається найбільшим покупцем російських продуктів нафтопереробки. За даними Консалтингової групи «А-95», 23-30 жовтня з російських портів у Туреччину було відвантажено 79 тис. тонн дизельного пального й газойлю, 27 тис. тонн прямогінного бензину і 8 тис. тонн автомобільного бензину.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти