У початок

Локальна цінова війна рекордно обвалила ціну на автогаз у Черкасах

Середня роздрібна вартість автогазу у Черкасах впала до 28,84 грн/л, що є мінімальним рівнем в Україні. Зокрема це на 12% менше від середньої ціни на газ у країні (32,94 грн/л), повідомили в Консалтинговій групі «А-95» із посиланням на дані оперативного моніторингу ринку.

Найменшу ціну на автогаз у місті зафіксовано в мережі «БРСМ-Нафта» — 26,99 грн/л, що на 3 грн/л менше від ціни, яку було встановлено мережею ще 15 липня.

За 28,05 грн/л сьогодні автогаз можна придбати в консолідованій мережі «Привату» («Укрнафта» й «Авіас»), а за 29,98-29,99 грн/л — на SOCAR, ОККО й WOG.

Активне зниження, зі слів одного з представників національної мережі заправок, це вимушений захід у відповідь на дії конкурентів.

«У Черкасах є достатня кількість нелегальних АГЗП, які першими значно опустили ціну. Потім цим шляхом пішла й «БРСМ», встановивши на стелі ціну 27,99 грн/л, а сьогодні вже — 26,99 грн/л», — зазначає співрозмовник enkorr.

У таких умовах, каже він, утримувати середню ціну, яка в компанії зараз на рівні 33 грн/л, просто неможливо. «До нас перестали їхати клієнти і ми змушені були реагувати», — додає він.

Нагадаємо, у середньому по країні за вихідні (15-18 липня) автогаз здешевшав на 58 коп./л, до 32,94 грн/л.

 

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти