російська нафтова компанія «лукойл» отримала пропозицію від міжнародного сировинного трейдера Gunvor щодо придбання закордонних активів, які перебувають під управлінням Lukoil International GmbH. Про це повідомила компанія на своєму офіційному сайті.
Сторони узгодили ключові умови правочину. «лукойл» прийняв пропозицію й зобов’язався не вести перемовини з іншими потенційними покупцями.
Укладання зобов’язувального договору залежить від виконання низки відкладених умов, зокрема отримання дозволу Управління контролю за іноземними активами казначейства США (OFAC), а також інших ліцензій і погоджень у відповідних юрисдикціях.
Аналітики «Ренесанс Капіталу» оцінюють вартість активів, що можуть бути продані, у $3-4 млрд з урахуванням дисконтів. У разі потреби сторони планують звертатися за продовженням чинної ліцензії OFAC та іншими дозволами для забезпечення безперебійної роботи міжнародних активів і банківського обслуговування до завершення угоди.
Причиною продажу LUKOIL International GmbH стали обмежувальні заходи, запроваджені окремими державами проти «лукойлу» та його дочірніх компаній.
Коментарі
Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі
Увійти