У початок

Держрегулювання цін: бензини здорожчають, ДП — здешевшає

Також є російською мовою

Міністерство економіки України 3 листопада оприлюднило середню вартість бензинів обсягом 28,40 грн/л та дизпального – 24,90 грн/л, на підставі яких обчислюється гранична ціна реалізації палива на АЗС.

Таким чином, з урахуванням граничних торгових націнок максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 33,40 грн/літр, на «звичайне» дизпальне – 31,90 грн/л.

Порівняно з останньою декадою жовтня, середня ціна на бензин зросла на 20 коп./л, на дизельне пальне — знизилася на 17 коп./л.

Як повідомляв enkorr, 14 травня 2021 р. уряд ухвалив постанову, якою з 15 травня було введено державне регулювання цін на паливо. Зокрема, було ухвалено зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Відповідно до нової редакції документа, на період дії карантину встановлено граничні рівні торгової надбавки до середньої ціни дизельного пального (не вище 7 грн/літр) і бензину (не вище 5 грн/літр).

2 червня Кабінет міністрів вніс зміни до формули розрахунку середньої ціни на пальне. Зокрема, до неї було включено логістичні й інші витрати мереж АЗС обсягом $27/т, або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензинів і 73 коп./л (з ПДВ) — до вартості ДП.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти