У початок

Держрегулювання: бензини в роздріб здорожчають на 95 коп./л, ДП — на 1,34 грн/л

Також є російською мовою

Міністерство економіки України 13 січня оприлюднило середню вартість бензинів обсягом 27,92 грн/л і дизпального – 25,16 грн/л, на підставі яких обчислюється гранична ціна реалізації палива на АЗС.

Таким чином, з урахуванням граничних торгових націнок максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 32,92 грн/л, на «звичайне» дизпальне – 32,16 грн/л.

Порівняно з першою декадою січня середня ціна на бензин зросла на 0,95 грн/л, на дизельне пальне — на 1,34 грн/л.

Як повідомляв enkorr, 14 травня 2021 р. уряд ухвалив постанову, якою з 15 травня було впроваджено державне регулювання цін на паливо. Зокрема, було прийнято зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Відповідно до нової редакції документа, на період дії карантину встановлено граничні рівні торгової надбавки до середньої ціни дизельного пального (не вище 7 грн/літр) й бензину (не вище 5 грн/літр).

2 червня Кабінет міністрів вніс зміни у формулу розрахунку середньої ціни на пальне. Зокрема, в неї було включено логістичні й інші витрати мереж АЗС обсягом $27/т, або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензинів і 73 коп./л (з ПДВ) — до вартості ДП.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти