У початок

Fuel for Ukraine: для тих, хто вдома

У роботі міжнародної конференції Fuel for Ukraine можна буде взяти участь онлайн. Про це повідомила Консалтингова група «А-95», організатор заходу.

«Склад учасників форуму вже перевищив 220 делегатів, вільних місць немає. Окрім того, багато учасників ринку не має змоги покинути своїх офісів. Але питання постачань пального дуже важливе, тому ми вирішили надати змогу взяти у заході віртуальну участь», – сказав директор «А-95» Сергій Куюн.

З його слів, також продовжує ущільнюватися склад спікерів і перелік питань, які буде розглянуто на форумі. Це додатково підвищує користь заходу для трейдерів. Зокрема до спікерів долучився Ульріх Бентербуш, представник федерального Міністерства економіки і захисту клімату Німеччини, який розповість про можливості цієї країни у подоланні паливної кризи в Україні.

«Наша головна мета – допомогти забезпечити Україну пальним. На сьогодні немає жодного безпроблемного напрямку, питань дуже багато. Ми маємо забезпечити максимальний доступ професійних гравців до цього спілкування», – заявив голова «А-95».

За умовами приєднання до потужної галузевої події, будь-ласка, звертайтеся до організаторів.

Fuel for Ukraine відбудеться у Варшаві 28 червня. Партнери форуму – WOG, OKKO, Unimot, GT, Gaspol і СК «Гештальт Груп».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти