У початок

Експорт ДП і газойлів з портів рф минулого тижня впав до тримісячного мінімуму

Відправлення дизпального й газойлів із російських портів 4-10 вересня впали на 30% порівняно з попереднім тижнем і склали 743 тис. тонн, свідчать дані Консалтингової групи «А-95».

Це мінімальні обсяги за останні три місяці. Зменшення відбулося переважно за рахунок скорочення перевалки дистилятів у порту приморська. Минулого тижня обсяги відправлень із терміналів цього балтійського порту обвалилися з 473 тис. тонн до 217 тис. тонн. Відвантаження з чорноморських російських портів зменшилися з 408 тис. тонн до 360 тис. тонн.

Раніше enkorr повідомляв, що трейдери очікують падіння обсягів експорту дистилятів у вересні з 1,57 млн тонн до 1,08 млн тонн через початок осіннього сезону ремонтів на НПЗ й високого внутрішнього попиту. Відвантаження пального з порту «приморськ» здійснюється в основному за рахунок трубопровідних постачань нафтопродуктопроводом «транснєфті», який поєднує НПЗ у кстові («лукойл-янос»), ярославлі («славнєфть-янос») та кірішах («кірішінєфтєоргсінтез»).

Нагадаємо, у серпні з російських портів було відправлено 4,2 млн тонн дистилятів, 1,69 млн тонн з цього обсягу було відвантажено з терміналів у приморську.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти