У початок

ДТЕК підтвердив, що став управителем білоруських бурових установок

ТОВ «Нафтогазенергія», що входить до «ДТЕК Нафтогаз», перемогло у відкритому конкурсі Національного агентства з виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) з управління заарештованим майном нафтосервісного ТОВ «Сервіс Ойл» з білоруським корінням. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленням «ДТЕК Нафтогаз», компанія очікує на завершення оцінки арештованого майна та інших дій для укладання з АРМА договору управління майном і отримання арештованого майна.

Зазначається, що «ДТЕК Нафтогаз» докладає максимум зусиль для нарощування видобутку газу в країні, будучи однією з небагатьох компаній, що зберегли 2022 року видобуток на довоєнному рівні.

«Однак в умовах воєнного часу ми зазначаємо гострий дефіцит нафтогазових сервісів. Отримання в управління обладнання «Сервіс Ойл» дозволить заповнити цей дефіцит і вийти на новий рівень обсягу бурових і сервісних робіт. Бізнес украй зацікавлений у максимально ефективному використанні обладнання і його роботі на благо України для утримання енергетичного фронту держави», – наголошують у компанії.

У свою чергу, АРМА уточнило, що на оголошений 1 грудня 2022 року конкурс з відбору керуючого активами «Сервіс Ойл» документи подали «Нафтогазенергія» і ТОВ «Спецмехсервіс», в якому перша надала найбільш якісну й аргументовану програму управління активами.

«Слід зазначити, що напередодні оголошення конкурсного відбору АРМА проводило зустрічі й консультації з представниками профільних державних компаній у сфері нафто- та газовидобутку, проте державні підприємства у встановлений термін не подали документи для участі у конкурсі», – повідомляють в АРМА.

Крім того, зазначається, що АРМА не має повноважень персонально повідомляти приватні й державні компанії про початок конкурсних відборів управителів. Водночас усі без винятку конкурси публічні й оприлюднюються зокрема на офіційному сайті агентства.

Як повідомлялося, «ДТЕК Нафтогаз» за підсумками 2021 року збільшив видобуток газу на 12% (на 0,22 млрд куб. м) порівняно з 2020 роком – до 2,06 млрд куб. м,

«ДТЕК Нафтогаз» – найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія. До портфелю її активів входять «Нафтогазвидобування» і «Нафтогазрозробка», які здійснюють розвідку й видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти