У початок

Держпродспоживслужба просить скасувати мораторій на перевірки якості пального

Держпродспоживслужба просить скасувати мораторій на проведення перевірок якості пального, адже є випадки його змішування. Про це в коментарі УНН повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві Олег Рубан.

«Щодо якості й метрологічної повірки кількості залитого пального – зараз це справді проблеми. На жаль, Кабінетом міністрів, у зв’язку з військовим станом, накладено мораторій на певні перевірки. У зв’язку з цим окремі АЗС вчиняють шахрайські дії. У Кабмін уже спрямовано інформацію щодо поновлення контролю за метрологічним наглядом, а це кількість пального, й також перевірок якості. Тому що через 2-3 місяці на автомобілях ми не зможемо їздити, якщо будемо використовувати те пальне, яке сьогодні фактично змішують з невідомою речовиною», – повідомив Рубан.

Якщо казати про перевірки АЗС на дотримання цінової дисципліни, то, з його слів, за майже півтора місяця в Києві їх проведено вже понад 150, тобто близько 10-15 перевірок щодня. Виявлено понад 100 порушень із накладеними штрафами на суму більше, ніж півтора мільйона гривень. На АЗС, де фіксується перевищення цін, Держпродспоживслужба й далі проводитиме моніторинг цінової дисципліни.

«Судячи з моніторингу останніх двох тижнів, можна сказати, що ціна на пальне коливається від 52 до 58 грн, що повністю законно і відповідає всім нормативним актам. По місту Києву сьогодні бензин і дизпальне є. Наявні черги, але пальне можна придбати», – зазначив Рубан.

Як відомо, Кабінет міністрів призупинив держрегулювання цін на пальне, щоб надати можливість операторам ринку транспортувати на український ринок ресурс із Європи.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти