Американська нафтогазова компанія ConocoPhillips веде переговори про продаж частини своїх активів в Оклахомі за $1,3 млрд. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на обізнані джерела.
Йдеться про нафтові ділянки в басейні Анадарко, які можуть бути передані компанії Flywheel Energy LLC (Оклахома-Сіті), що отримує підтримку від Stone Ridge Energy (Західна Вірджинія). Угода є частиною стратегії оптимізації портфеля активів ConocoPhillips.
Очікується, що про операцію можуть оголосити вже найближчими тижнями. Водночас компанії відмовилися від офіційних коментарів.
Нагадаємо, у листопаді 2025 року ConocoPhillips завершила придбання Marathon Oil за майже $17 млрд і заявила про намір реалізувати непрофільні активи на суму близько $2 млрд.
Як писав раніше Bloomberg, трейдер Gunvor Group у 2025 році придбав значну міноритарну частку в Flywheel Energy.
У першому кварталі 2025 року ConocoPhillips наростила видобуток нафти на 25,6% р/р — до 2,389 млн барелів нафтового еквівалента на добу.
Коментарі
Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі
Увійти