У початок

Ціни на нафту знижуються після впевненого підйому напередодні

Ціни на нафту показують слабку негативну динаміку вранці в четвер після стрибка на 3% на день раніше.

Лютневі ф'ючерси на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:17 за київським часом здешевшали на $0,28 (0,32%) – до $86,69 за барель. Напередодні ціна на ці контракти зросла на 3,2%, до $86,97 за барель. Вартість січневих ф'ючерсів на Brent, термін яких минув у середу, піднялася за сесію на 2,9%, склавши $85,43 за барель.

Котирування ф'ючерсів на WTI на січень на торгах на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) на зазначений час опустилися на $0,22 (0,27%) – до $80,33 за барель. Ці контракти в середу зросли в ціні на 3% і сягнули $80,55 за барель.

Водночас за листопад ціна на Brent впала на 9,9%, на WTI – на 6,9% головним чином на занепокоєнні інвесторів унаслідок зниження попиту в Китаї через нові локдауни на тлі спалаху коронавірусу.

Однак у середу нафтовий ринок підтримали новини про те, що влада КНР пом'якшила антиковідні заходи в низці міст і провінцій, включаючи Пекін. Інвестори очікують, що офіційний Пекін піде на відмову від політики «нульової терпимості» до коронавірусу після масових акцій протесту в країні на початку цього тижня.

Крім того, офіційні дані Міненерго США показали тижневе зниження запасів нафти на 12,58 млн барелів, до 419,08 млн барелів. У той же час експерти очікували зниження запасів лише на 3,12 млн барелів.

Увага ринку поступово переключається на засідання ОПЕК+, що відбудеться 4 грудня. Деякі аналітики очікують, що альянс може ухвалити рішення щодо подальшого скорочення квот на видобуток.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти