У початок

Ціни на нафту продовжують знижуватись, Brent — $85,5 за барель

Нафта продовжує дешевшати на торгах у вівторок. Трейдери оцінюють наслідки урагану Беріл, що обрушився на узбережжя Техасу в понеділок, і стежать за переговорами між Ізраїлем і ХАМАС.

Очікування, що за посередництва Катару та Єгипту сторони домовляться про припинення вогню, чинять тиск на нафтовий ринок, йдеться в огляді команди експертів StoneX, який цитує MarketWatch. Аналітики, однак, зазначають, що «подібні переговори багато разів провалювалися».

Вартість вересневих ф'ючерсів на сорт Brent на Лондонській біржі ICE Futures, за даними на 8:15 за київським часом, склала $85,54 за барель, що на $0,21 (0,24%) нижче, ніж на закриття попередніх торгів. У понеділок ці контракти подешевшали на $0,79 (0,9%) – до $85,75 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилися в ціні на цей час на $0,22 (0,27%) – до $82,11 за барель. За підсумками попередньої сесії, вартість цих контрактів зменшилася на $0,83 (1%) – до $82,33 за барель.

Наслідки урагану Беріл виявилися менш значними, ніж очікувалося. Але деякі об'єкти енергетичної інфраструктури в Техасі, як і раніше, не працюють через негоду.

Увага трейдерів цього тижня спрямована на щомісячні огляди нафтового ринку ОПЕК та Міжнародного енергетичного агентства.

Крім того, ринок чекає на заяву голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла, який у вівторок представить піврічну доповідь про грошово-кредитну політику в банківському комітеті Сенату США.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти