У початок

ЄБРР надасть ОККО кредит на €60 млн на біоетанольний завод

12 червня на конференції з відновлення України в Берліні компанія ОККО і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписали кредитну угоду на € 60 млн. Про це повідомила прес-служба ОККО.

Кредитні кошти, як зазначається, будуть спрямовані на будівництво нового заводу з виробництва біоетанолу в Україні.

«Працювати над концептом біоетанольного виробництва разом з міжнародними експертами ми почали ще декілька років тому. Завод на 83 тис. тонн на рік плануємо побудувати за два роки у Тернопільській області. Завдяки новому виробництву зможемо закривати як власні потреби у біоетанолі, так і продавати на зовнішньому й внутрішньому ринках», — коментує угоду СЕО групи компаній ОККО Василь Даниляк.

Біопальне, що вироблятиметься на новому заводі, відповідатиме вимогам директиви ЄС про відновлювану енергетику (RED III).

Кредит супроводжується фінансовою гарантією Європейського Союзу, яка надається у рамках інвестиційної складової програми Ukraine Facility (Pillar II). Гарантія ЄС є частиною нової програми Ukraine Investment Framework, яку було підписано 12 червня на Конференції з відновлення України. Програма передбачає підтримку нових та наявних кліматичних технологій відповідно до детального плану ЄС для України, зокрема в енергетичному секторі.

Довідка enkorr

Мережа АЗК ОККО (концерн «Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У структурі компанії також мережа закладів харчування в дорозі, стаціонарні й мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів тощо.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти