У початок

Brent торгується біля $84,38 за барель

Ціни на нафту стабілізувалися, трейдери зайняли вичікувальну позицію без новин, які могли б спрямувати ринок за певним вектором.

На 8:15 за київським часом жовтневі ф'ючерси на Brent дешевшали на лондонській біржі ICE Futures на $0,04 (0,05%), до $84,38 за барель. У понеділок Brent здешевшала на $0,06 (0,1%), до $84,42 за барель.

Жовтневі ф'ючерси на WTI на той час дешевшали на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі NYMEX на $0,06 (0,07%), до $80,04 за барель. За попередню сесію контракт здорожчав на $0,27 (0,3%), до $80,1 за барель.

Нафтовий ринок завершує серпень невеликим зниженням після стрибка у липні на тлі скорочення видобутку Саудівською Аравією й росією.

Трейдери оцінюють повідомлення про те, що США можуть пом'якшити санкції проти Ірану й Венесуели, а також чекають на нові сигнали про перспективи попиту в Штатах і Китаї.

Увагу ринку також спрямовано на тропічний шторм «Ідалія», який, як очікується, переросте на ураган у східній частині Мексиканської затоки і в середу впаде на західне узбережжя Флориди.

«Ідалія» може вплинути на частину операцій з видобутку нафти в Мексиканській затоці, проте «поки що схоже на те, що вона більше є загрозою попиту, ніж пропозиції», зазначає головний аналітик Price Futures Group Філ Флінн, слова якого наводить MarketWatch.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти