У початок

Блокада кордону: на одному з КПП почали пропускати вантажівки

У пункті пропуску «Угринів-Долгобичув» на польському кордоні розпочато оформлення великовагових вантажівок, пропуск порожніх вантажівок розпочався о 1-й годині (00.00 за Варшавським часом). Про це повідомила Державна прикордонна служба України на своєму сайті.

Зазначається, що станом на 7:00 ранку 4 грудня в пункті пропуску «Угринів» на виїзд з України прикордонники оформили 30 великовагових транспортних засобів загальною дозволеною масою понад 7,5 т.

У ДПСУ також поінформували, що заїзд вантажівок у пункт пропуску здійснюється в порядку загальної черги.

«1 грудня за домовленістю Міністерства відновлення України та Міністерства інфраструктури Польщі погоджено відкриття пункту пропуску «Угринів-Долгобичув» для проїзду порожніх вантажівок. Відкриття «Угриніва» є першим пунктом з переліку заходів, які реалізовуються для розблокування кордону, зменшення черг і збільшення пропускної спроможності українсько-польського кордону. Це дозволить якомога швидше зняти блокаду й налагодити безперебійний транспортний рух через кордон», – нагадали прикордонники.

Як повідомляв раніше enkorr, 6 листопада польські автоперевізники почали блокувати три найбільших пункти митного контролю на кордоні України й Польщі. Вони вимагають повернення до системи ліцензування українських перевізників, що працюють на ринку ЄС, а також виконання ще низки вимог.

Через блокування кордону в Україні виникли проблеми з автогазом – він почав зникати з АЗС, і ціни зросли. 

Видання також повідомляло, що профільний єврокомісар з транспорту Адіна Велян звинуватила польську владу у недостатній ініціативності з владнання ситуації на українсько-польському кордоні й «дотриманням там закону».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти