У початок

«АЕТ» і «Торум» постачать для «Укрзалізниці» ще 20 тис. т ДП

Також є російською мовою

АТ «Укрзалізниця» минулого тижня визначило переможців чотирьох тендерів на постачання 20 тис. т дизельного пального за рамковим контрактом. Три конкурси загальним обсягом 15 тис. т виграла компанія «Альянс Енерго Трейд», четвертий, на 5 тис. т, – компанія «Торум» («Трейд Коммодіті»), свідчать результати торгів у системі ProZorro.

«АЕТ» запропонував ресурс за розрахунковою ціною 29 990 грн/т, «Торум» – за 30 000 грн/т.

Це умовно ті ціни, за якими постачальники готові постачити паливо в день аукціону. Вони на 5% нижчі, ніж середня крупногуртова ціна ДП у день проведення торгів (13 жовтня), за даними Консалтингової групи «А-95» (31 650 грн/т).

За розрахунками enkorr, так звана фіксована «брудна» маржа постачальників, яка в подальшому автоматично приплюсовуватиметься до котирувань ДП за 10 днів до отримання рознарядки, складе в «АЕТ» $59,4/т, у «Торума» – $59,7/т.

До цієї «брудної» маржі, крім чистого заробітку компаній, входять витрати на оплату премій за імпортними контрактами або закупівлі на внутрішньому ринку, витрати на доставку в Україну, страховка та інші витрати.

На цей час відбулося чотири раунди тендерів на 112 тис. т. Переможцями стали компанії «Ойл Трейд 2018» (42 тис. т), «Мартін Трейд» (3 тис.  т), «Торум» (28 тис. т), ОККО – 6 тис. т і «Альянс Енерго Трейд» – 33 тис. т.

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» 1 липня уклало рамкову угоду на постачання 200 тис. т дизпального в 2021 р. з компаніями ОККО, «Торум», «Сокар Україна», «Газтрім», «Альянс Енерго Трейд», «Ойл Трейд 2018», «Лівайн Торг» і «Мартін Трейд».

«Укрзалізниця» – найбільший споживач ДП в Україні. Річна потреба становить 300-350 тис. т.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти