В начало

Продаж ділянки під АЗС

Також є російською мовою

Пропонується для продажу земельна ділянка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, за межами населеного пункту Слобожанської селищної ради. Ділянка знаходиться вздовж дороги яка є головним виїздом та в‘їздом у м. Дніпро (напрямок Харкова, Донецька).

Кадастровий номер: 1221455800:01:102:0021

Цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства(є можливість зміни на інший, потрібний покупцю вид діяльності)

Охоронна зона до житлових та громадських об’єктів повністю витримується. Поруч наявні всі необхідні комунікації. До м. Дніпро 2 км.

Ділянка розташована в безпосередній близькості до ТЦ «Метро», ТЦ «Епіцентр», митного комплексу «Агро-союз термінал». Суміжними землекористувачами є РЦ АТБ-7 та новозбудована кондитерська фабрика АВК. Ділянка на Google Maps

Наявність під'їзних шляхів, комунікацій, конфігурація земельної ділянки, рельєф місцевості, близьке розташування до м. Дніпро, розвинута інфраструктура робить цю ділянку ідеальною для розміщення автозаправного комплексу, логістичного або складського центру чи виробничої бази.

За деталями звертайтесь за тел.: +38 050 379 73 79 Александр

Печать