В начало

Україна вдруге атакувала російський НПЗ в Уфі

Українська зброя удруге дісталася до нафтопереробного заводу російській Уфі, за 1300 км від лінії фронту, а також вдарила по об'єкту ВПК у Пензенському регіоні. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

«Уже вдруге наші санкційні відповіді на затягування Росією війни дісталися до нафтопереробного заводу в Уфі – одного з найбільших російських виробників мастил. Відстань – понад 1300 кілометрів від лінії фронту», – написав він у Telegram.

Крім того, у Пензенському регіоні українська зброя атакувала стратегічний об'єкт російського ВПК, що займається розробкою та виготовленням компонентів для ракетного озброєння. Об'єкт розташований за близько 600 кілометрів від лінії фронту.

Нагадаємо, 25 червня Сили оборони та СБУ уразили нафтобазу у Краснодарському краї РФ та два нафтопереробні заводи в Уфі.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти