В начало

Польські фермери повністю заблокували КПП «Шегині»

Польські фермери повністю заблокували КПП «Шегині» — не пропускають фури ні на в'їзд, ні на виїзд з України.  Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

«Сьогодні маємо певну зміну у напрямку пункту пропуску «Шегині». О 13:00, як повідомила нам польська сторона, польські фермери відмовилися пропускати будь-яку вантажівку, яка слідує чи то в бік України, чи в бік Польщі. Хоч і до цього на цьому напрямку фіксувався такий критичний мінімум перетину кордону вантажівками», — розповів він.

Також представник ДПСУ розповів про «нульові» показники перетинів кордону вантажівками у напрямку пункту пропуску «Ягодин».

«За минулу добу тут перетнуло кордон 111 вантажівок, які слідували з Польщі в Україну. Як і раніше, польські фермери не пропускають тут жодної вантажівки, яка слідує з України в Польщу. За останні дні це «нульові» показники перетину кордону в бік Польщі на цьому напрямку», — додав він.

Нагадаємо, 29 лютого польські фермери повідомили, що планують частково блокувати рух на кордоні з Литвою протягом тижня.

У п'ятницю польські фермери провели протест на кордоні з Литвою проти реекспорту української агропродукції з балтійської країни. Протестувальники не намагались заблокувати рух транспорту.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти