В начало

Нафта Brent здешевшала до $89,52 за барель

Нафта стандартних марок продовжує дешевшати третю сесію поспіль.

Невизначеність в економіці Китаю, найбільшого нафтового імпортера, а також ймовірність того, що відсоткові ставки в США залишатимуться на високому рівні довше, ніж очікувалося, чинить негативний тиск на прогнози попиту, пише Trading Economics.

При цьому на ринку запанувало «тривожне затишшя», оскільки трейдери чекають заходів у відповідь з боку Ізраїлю на дії Ірану, зазначає старший ринковий аналітик Price Futures Group Філ Флінн, якого цитує MarketWatch.

Ціна червневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 8:02 за київським часом становила $89,52 за барель, що на $0,5 (0,56%) нижче за показник на закриття попередньої сесії. У вівторок ці контракти здешевшали на $0,08 (0,1%) – до $90,02 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на травень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці зменшилися на $0,51 (0,6%) і становили $84,85 за барель. За підсумками минулої сесії вартість контракту опустилася на $0,05 (0,1%) – до $85,36 за барель.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти