В начало

Brent торгується біля $87,5 за барель

Ціни на нафту еталонних марок слабко ростуть вранці у четвер, трохи відновлюючись після падіння до тритижневих мінімумів на день раніше.

Ціна червневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:08 за київським часом становить $87,49 за барель, що на $0,2 (0,23%) вище за показник на закриття попередньої сесії. У середу ці контракти впали у ціні на $2,73 (3%), до $87,29 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на травень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час підвищилися на $0,1 (0,12%) і становили $82,79 за барель. За підсумками минулої сесії контракт здешевшав на $2,67 (3,1%) – до $82,69 за барель, оновивши мінімум із 27 березня.

Напередодні Міністерство енергетики США повідомило, що запаси нафти в країні минулого тижня збільшилися на 2,74 млн барелів. Зростання фіксується четвертий тиждень поспіль.

Також на нафту тиснуть побоювання, що Федрезерв утримуватиме ключову процентну ставку на високому рівні довше, ніж очікує ринок, і невизначені прогнози для економіки й попиту на нафту в Китаї, зазначає MarketWatch.

«Тривоги щодо прогнозів світового попиту знову повернулися на порядок денний після публікації низки слабких статданих з Китаю», – написав старший аналітик Trade Nation Девід Моррісон.

Тим часом влада США прийняла рішення повернути санкції проти Венесуели, зокрема щодо експорту нафти, оскільки президент країни Ніколас Мадуро не виконав обіцянки забезпечити проведення чесних і вільних виборів. Санкції набудуть чинності у четвер, при цьому протягом 45 днів діятиме перехідний період, протягом якого компанії зможуть продовжувати виконувати умови укладених раніше контрактів.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти