В начало

Brent торгується біля $83,29 за барель

Ціни на нафту впали у п’ятницю після того, як офіційний представник ФРС США заявив, що зниження процентної ставки слід відкласти щонайменше на два місяці, але ознаки здорового попиту й занепокоєння щодо постачань можуть підвищити ціни найближчими днями.

Як повідомляє Reuters, ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 38 центів, або 0,5%, до $83,29 за барель о 05:24 за Гринвічем, тоді як ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate впали на 40 центів, або 0,5%, до $78,21.

Керівники Федеральної резервної системи (ФРС) США повинні відкласти зниження процентної ставки принаймні ще на кілька місяців, щоб побачити, чи недавнє зростання інфляції свідчить про зупинку прогресу в напрямку цінової стабільності, чи це просто перешкода на шляху, заявив у четвер голова ФРС Крістофер Воллер.

Вищі процентні ставки для більш тривалого уповільнення економічного зростання, що може стримати попит на нафту в найбільшому споживачі нафти в світі. Але деякі аналітики кажуть, що попит залишається в основному здоровим, зокрема в США

Аналітики ANZ Research заявили, що минулого тижня запаси сирої нафти в США зростали меншими, ніж очікувалося, темпами, тоді як нафтопереробні заводи (НПЗ) припинили низку падінь і можуть зрости найближчими тижнями.

Високочастотні індикатори попиту JPMorgan показують зростання попиту на нафту на 1,7 млн ​​барелів за місяць до 21 лютого, повідомили його аналітики у п'ятничній записці.

«Це можна порівняти зі збільшенням на 1,6 млн барелів на день (б/д), яке спостерігалося протягом попереднього тижня, ймовірно, завдяки підвищенню попиту на подорожі в Китаї і Європі», — сказали аналітики.

Після коментарів Уоллера індекси нафти скоротили свій приріст у четвер.

З липня минулого року центральний банк США зберіг свою облікову ставку в діапазоні 5,25%-5,5%, і протоколи його наради минулого місяця показують, що більшість керівників центральних банків були стурбовані надто швидкими кроками для послаблення політики.

Уоллер також відкинув ідею про те, що ФРС ризикує ввести економіку в рецесію, якщо чекатиме зниження ставок надто довго, заявивши, що ФРС може дозволити собі «почекати ще трохи».

Ф'ючерси на нафту встановилися вище в четвер, оскільки бойові дії тривали в Червоному морі, а приєднані до Ірану хусити посилили напади поблизу Ємену, щоб продемонструвати підтримку палестинцям у війні в Газі.

Військовий кабінет прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху схвалив направлення перемовників на перемовини про перемир'я, які відбуваються у Парижі в п'ятницю, оскільки на Близькому Сході зростає тиск, повідомляє джерело, поінформоване про це питання, і ізраїльські ЗМІ.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти